İnsan Kaynakları

Aydınlar Madencilik

İnsan Kaynakları

Aydınlar Madencilik olarak çalışanlarımız ve aileleri şirketimizin paylaştığı önemli değerler arasındadır. Hizmette sürekli bir kalitenin temin edilmesi için; kalite bilincinin tüm çalışanlar nezdinde yerleştirilmesi ve sürekli geliştirilmesi gereğine inanmaktayız. Aydınlar Madencilik olarak tüm çalışanlarımızı bilinçlendirmek  ve bireysel gelişimlerini arttırmak için gerekli eğitimleri ve desteği vermek başlıca prensiplerimizdendir.

Aydınlar Madencilik şirket yönetimimiz, kalite, çevre ile iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerimizde ilgili tüm standartlara, kanun ve mevzuatlara uymayı, yaralanmayı ve sağlığın bozulmasını önlemeyi taahhüt etmektedir. Ayrıca yürütülmekte olduğumuz kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerinin uygulanması ve etkinliğinin sürekli olarak iyileştirilmesini taahhüt etmektedir.

Daima, kum denince akıllarda Aydınlar Madencilik , Aydınlar Madencilik denince kumda öncü  ve peyzaj ürünlerini sektör haline getiren firma olarak anılmayı ödül olarak algılamak.

Sorularınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.