Menü

Dünya Çevre Gününde Çullugörece Okulunun Bakım ve Onarımını Tamamladık.

Dünya Çevre Gününde Çullugörece Okulunun Bakım ve Onarımını Tamamladık.
Dünya Çevre Gününde Çullugörece Okulunun Bakım ve Onarımını Tamamladık.

Aydınlar Madencilik olarak ekolojik dengeyi korumak, yaşamsal döngünün kalitesini artırmak, çevreye olan saygımızı hep ön planda tutmak adına iş süreçlerimizi bu bilinçle yapılandırıyoruz. 


Nif organik markamızla geri dönüşümden   elde ettiğimiz organik   atıkları doğaya ve toprağa tekrar kazandırıyoruz. Atık yönetimimizi prosedürlere uygun ve çevreye dost uygulamalarla gerçekleştiriyoruz.


“Nif Organik” markası olarak “Toprağa Hayat, Hayata Değer Katar” sloganımızla çıktığımız yolda, her daim sosyal sorumluluk projelerinde yer almaya özen gösteriyoruz.


Bu bakış açısıyla, 05 Haziran 2023 Dünya Çevre Günü anısına geleceğimizin emanetçileri olan kıymetli öğrencilerimize daha yaşanabilir bir alan, çevresel ve fiziksel açıdan daha sağlıklı bir ortam sunmak için hazırladığımız projeyi hayata geçirdik.


Proje kapsamında Manisa İli Saruhanlı İlçesi Çullugörece İlköğretim okulunun bakım onarım işleri tamamlanarak, okulumuzun peyzaj düzenlemesi yapıldı. Proje kapsamında öğrencilerimiz ve velilerimizle “çevre bütün canlıların ortak evidir” sloganıyla etkinlik gerçekleştirildi. Sağlıklı ve dengeli bir çevrenin önemi ve sıfır atık projesi hakkında öğrencilerimiz ve velilerimiz bilgilendirildi. 


Programa katkılarını sunan Manisa Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü sayın Melih Melik KARA’ya ve Manisa İl Milli Eğitim İl Müdürü sayın Mustafa DİKİCİ’ye, kıymetli velilerimize ve sevgili öğrencilerimiz teşekkürlerimizi sunarız.


Aydınlar Madencilik ve Nif Organik ailesi olarak bundan sonra da gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevrede bırakmak adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.