Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

Aydınlar Madencilik 1993 yılından bu yana İzmir – Ankara kara yolunun 35. Kilometresinde bulunan, 2000.000 metrekare kendi arazisi üzerine kurulu bir firmadır. Şirketimiz inşaat kumları, endüstriyel kumlar, peyzaj ürünleri, doğal taşlar, organik gübre ve geri dönüşüm sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

 

 Hedeflerimizi her gün büyüterek yolumuza devam ediyoruz.
 

Ürün yelpazesinde tutturduğu üst düzey kaliteyle, ‘Kum Dünyası’ olarak nitelendirebileceğimiz bir üst kimlik meydana getiren Aydınlar Madencilik, inşaat, havuz, arıtma, yapı kimyasalları, kumlama (raspa), halı saha, plaj, golf sahası, manej kumları, kartonpiyer (söve) ve yıkama-boyama (rodeo kumu) sektörlerine yaklaşık 40 farklı ürünle hitap etmektedir.

Üretim, tedarik ve sevkiyat süreçlerini üstlendiğimiz granit, kuvars, dolomit gibi birbirinden özel doğal taşlar ile farklı sektörlerdeki peyzaj düzenlemelerine hayat veriyor; gerçekleştirdiğimiz ihracat süreçleriyle Aydınlar Madencilik bünyesindeki doğal taşlar markamız Nif Stone ürünlerini tüm dünyaya duyuruyoruz.

 “Toprağa hayat, hayata değer katar!” sloganımızla çıktığımız yolda Nif Organik markası ile Avrupa ve Amerika organik tarım standartlarına (NOP_EU) uygun olarak ürettiğimiz organik gübremizle topraklarımızın daha verimli olmasını hedefliyoruz.

Geniş üretim yelpazesine sahip olan Aydınlar Madencilik; konusunda uzman, teknik donanıma sahip, bilgili, uzman çalışanlarıyla teknolojik gelişmeye, ilerlemeye açık şirket yapısı ve duruşuyla yakaladığı dünya standartlarını istikrarlı bir biçimde devam ettirmektedir.
 

İç ve dış müşterilerinin memnuniyetini sağlamak, yakaladığı dünya standartlarını daha ileriye götürmek için ürün geliştirme laboratuvarlarının her düzeydeki çalışmalarında yöntemsel doğruluk ilkesi ile her koşula uygun yerel ve özel optimal çözüm üretilmektedir.
 Bir Ar-GE firması olan Aydınlar Madencilik, profesyonel ekibi ve deneyimleriyle, sektörün ‘bilgi merkezi’ konumundadır. Oluşturulan sistemsel yaklaşımdan hareketle firmamızın amacı, efektif satış, kaliteli ürün ve kaliteli hizmettir.

 

 

 

Kullandığımız makinelerimizi kendi ARGE ekibimizle geliştiriyoruz. Son derece zorlu koşullarda dünya standartlarıyla üretip kullandığımız makinelerimizi, mühendis ekibimiz bütün dünyayı gezerek araştırıp geliştiriyor. Öyle ki kendi geliştirdiğimiz makinelerimiz fuarlarda müşterilerden çok talep görüyor ama mühendisliğimizi ülkemiz için kullanıyoruz. Hiçbir dış firmaya satmıyoruz. Aydınlar Madenciliğin bir sistem yaklaşımından hareketle amacı; kaliteli ürün üretip, çevreye faydalı, ülkemiz için katma değerli ürünler ile satış yapmak ve hizmet etmektir.